Täna oli meil ohtralt ratsaspordi tunde. Algul rääkisime peamiselt takistussõidu, aga ka koolisõidu korraldamisest- mida ja keda vaja on.
Lõpuks saime väikse lõuna teha ja peale seda tuli kohe tööd tegema hakata. Esiteks viisime kohale koolisõidu aiad. Paljud jäid sellega ja muuga tegelema, aga mina, Mari, Janika, Kerli ja Laura läksime ikebana(jaapani lilleseadekunst) jaoks materjali korjama. Tagasi tulles sain aia paigutamisel abistada. Mõnda aega olime soojendusplatsi juures ja arutasime, kuidas seda teha jms. Peagi läksime mina, Maris ja Janika tähti paika panema. Samal ajal alustati soojendusplatsi piiramisega. Sinna tuleb ka kordetamise ala. Suuremad asjad, mida meie tegema pidime, on nüüd korras.
Vaatasime siis veel asju üle ja pm oligi kõik.
No comments:
Post a Comment