Tegelt on kooli lõpetamisest juba varsti kuu aega möödas, aga leidsin mahti alles nüüd, et siia ka kirjutada, et kool on läbi. Blogi jätan praegu veel lahti.. Võib-olla viib tee mind veel Säreverre tagasi. Eks elame ja näeme.
Põhimõtteliselt võib öelda, et tänu koolile ma praegu siin olengi. Siin Tihusel!