Tuesday, July 19, 2011

Tegelt on kooli lõpetamisest juba varsti kuu aega möödas, aga leidsin mahti alles nüüd, et siia ka kirjutada, et kool on läbi. Blogi jätan praegu veel lahti.. Võib-olla viib tee mind veel Säreverre tagasi. Eks elame ja näeme.

Põhimõtteliselt võib öelda, et tänu koolile ma praegu siin olengi. Siin Tihusel!

No comments:

Post a Comment