Friday, May 27, 2011

Nonii

Tuleb välja, et Sandra tähtpäev on hoopis kuskil juulis. Söövad Saagaga rõõmsalt rohelist praegu vabaka kõrval olevas aias. Pepsi ja Oktett ka kodus nüüd!

Täna oli sepatööd jälle. Mina siis panin Saagale esijalgadele rauad alla. Veiko tegi kuumrautust, lõi esimesed naelad sisse ja ülejäänud töö tegingi mina. Ma sain isegi kabjale ette seinale(varbasse) faasi teha, kuhu raua kiil läheb. Soomest oli ikka järjekord põhimõtteliselt meeles ka. Panen kunagi pildi ka lõpptulemusest :) Taha raudu ei läinud. Teisena Pikeele ette rauad(pani Mari) ja oligi kõik.

Äriplaan on ka valmis.. Loodan, et kõik sobib ja kaitsmine läheks ka hästi! :)

Wednesday, May 11, 2011

Mis siis vahepeal toimunud..

Täna sai hobuste pidamine läbi ja praktika ka. Hommikul viskasime bokse teisest tallist tühjaks, hobused on nüüd 24/7 väljas ja jutiga läksime poste maa sisse lööma, et hobustel hea karjamaa oleks. Päris hea muskli trenn..

Talli jõudsin ka õigel ajal tagasi, sest oli vaja aidata hobuseid peale laadida. Heimtali hobused läksid täna minema. Pianola, Reps läksid koju tagasi. Reps tuli päris ilusti peale. Pianolat pidi ikka utsitama ja sättima ja jalgu tõstma, aga max 10 minti läks temaga. Nii et ikkagi väga tublisti tuli peale.

Njaa, nüüd ei olegi muud kui äriplaani teinud.. Suht jube.. Päevad ongi enamasti sellega sisustatud.. Edu teile HM11 kursuse õpilased! :) Nii praktikal, kui ka tulevasel äriplaani meisterdamisel! :)

Ahjaa, Sandra ikka ka nö ühes tükis veel.. Ootame ja ootame..