Talli jõudsin ka õigel ajal tagasi, sest oli vaja aidata hobuseid peale laadida. Heimtali hobused läksid täna minema. Pianola, Reps läksid koju tagasi. Reps tuli päris ilusti peale. Pianolat pidi ikka utsitama ja sättima ja jalgu tõstma, aga max 10 minti läks temaga. Nii et ikkagi väga tublisti tuli peale.
Njaa, nüüd ei olegi muud kui äriplaani teinud.. Suht jube.. Päevad ongi enamasti sellega sisustatud.. Edu teile HM11 kursuse õpilased! :) Nii praktikal, kui ka tulevasel äriplaani meisterdamisel! :)
Ahjaa, Sandra ikka ka nö ühes tükis veel.. Ootame ja ootame..
No comments:
Post a Comment