Täna oli sepatööd jälle. Mina siis panin Saagale esijalgadele rauad alla. Veiko tegi kuumrautust, lõi esimesed naelad sisse ja ülejäänud töö tegingi mina. Ma sain isegi kabjale ette seinale(varbasse) faasi teha, kuhu raua kiil läheb. Soomest oli ikka järjekord põhimõtteliselt meeles ka. Panen kunagi pildi ka lõpptulemusest :) Taha raudu ei läinud. Teisena Pikeele ette rauad(pani Mari) ja oligi kõik.
Äriplaan on ka valmis.. Loodan, et kõik sobib ja kaitsmine läheks ka hästi! :)
No comments:
Post a Comment