Koolisõidu peasekretär olin mina. Kuna see oli ratsaliidu kalenderplaani väline võistlus, sain ma seda ametit pidada. Eelnev päev läks tabelite korrastamisele, lisamisele ja stardijärjekordade koostamisele + kodus tegin enamus valmis, aga neljapäev Einaste juhendamisel tegin muudatusi jne. Võistlus laabus väga ilusti ja kõik toimis. Järgmine päev sain Mallelt väga positiivset tagasisidet ja ta soovitas mul koolitustele minna ja endale sekretäri paberid ära teha, sest minu närvikavaga sekretäre on väga vähe. Ta ütles, et ma olin koguaeg väga rahulik ja muutsin ümbritseva keskkonna ka rahulikuks. Suutsin kontrolli all hoida kõike ning samuti ütles, et kui mul oleksid paberid käes, võtaks ta mu endale võistlustele sekretäriks! Nagu WOW! Ma ise uskusin, et ma sain hästi hakkama, aga et kohe nii hästi.. Väga positiivne! Peab nüüd ratsaliidu koolituste kalendrit jälgima ja kui midagi tuleb, siis ilmselt teengi need paberid ära. Pean tegelikult mõtlema, mis saab minust üldse. Ma lähen nüüd peale kooli Tihusele tööle ja vaatab, kuidas seal läheb ja asjad sujuvad. Malle silmis olen ma igaljuhul väga tahetud ja mainis veel, et tal on kõigi numbrid ka olemas, et kui vaja meie tiimi appi endale! :D HM2 on viimase peal kursus ja meie kõigiga oldi need 2 päeva väga rahul! Hoidke alt tulevad kursused! Me seadsime lati väga kõrgele.
Eile oli siis takistusõit, kus me Anneliga majandasime rahadega(stardimaksud, auhinnarahade väljamaksmine jne). Kõik sujus hästi tänu meie suurepärasele tiimile ja olime taas väga usinad kõik! Eilne päev algas kell 8 hommikul ja lõppes kell 10 õhtul..
Minu arust oli võistluste korraldamises laupäeval suuri apsakaid - toitlustaja jäi ilma elektrist, mistõttu sulasid tal kõik jäätised ja inimesed jäidki söömata. Samuti olid platsimeeskonnas mõned venivad ülbed tibid, kes ei saanud üldse aru, mida nad tegema peavad ja kobisesid veel vastu ka, kui neile korraldusi anti.
ReplyDeleteNende "ülbete tibide" kohta ei saa meie kursus midagi parata. Seal on juba Kristjan Lepa tegemata töö, mida meie pidime korduvalt üle tegema, et kõik sujuks. Kurb, et elektriga jama oli, aga loodan, et kõik said ikka kõhud täid lõpuks :)
ReplyDelete