Sunday, September 12, 2010

11. september- võistluspäev

Kella 8-ks läksime talli, et veel mõned asjad võtta ja valmis panna. Kuskil kella poole 9-sast või 9-st kutsuti mind juba sekretariaati, Pireti juurde. Stardimakse maksti ja passe kontrolliti. Peagi panin arvuti ja printeri üles, et kohe kui vajadus tekib, saaks printida.

Olime Anneliga siis Piretil abiks. Anneli sai ülesandeks rahaga tegeleda: st stardimaksud, võidetud raha väljamaksmine jms. Minu ülesanded takistussõidus: panin kirja karistuspunktid(tõrkumised, kukkumised, mahaajamised) ja ajad ning koolisõidus: sain vahepeal Anneliga hindeid sisse trükkida, sest Piret parasjagu korraldas autasustamist ja muidu siis hinnete ette lugemine, üldpunktide ja tulemuste kirjapanek(paberile igaksjuhuks, sama ka ts-s). Kõik sujus väga hästi. Vahepeal tekkis küll selline tunne, et issand mis pudru ja kapsas siin koos on. Kahte erinevat ala on ühel sekretäril tegelikult raske teha. Võiks olla nii, et on keegi, kes tegeleb ks-ga ja keegi, kes ts-ga. Lihtsam jälgida ja endal ka kergem, kuigi me saime väga hästi hakkama ja Piret jäi ka meiega väga rahule. Minul oli see nüüd kolmas töö koos Piretiga. :) Ja olen väga avatud uutele samalaadsetele võimalustele, sest mulle on see väga meeldima hakanud ja rääkisin Piretile ka ning ta soovitas koolitustele minna ja paber ära teha. Pani mõtlema küll. :P

Terve päeva jooksul, ehk siis poole 9-st kella poole 6-ni(niikaua kestis kõik see) istusime pm järjest lauataga(koos väikeste sirutamisvõimalustega muidugi). Süüa saime küpsiseid ja juua palju teed. 9 tundi jutti seega. See vabastas meid asjade kokkukorjamisest ja saime kiiremini sooja teki alla, sest mina olin küll suht ära külmunud..

Aga tahaks kuulda kuskilt mingit vastukaja juba, et kuidas meil selle võistluse korraldamisega läks. Mina jäin küll kõigi ja endaga rahule ja loodan, et ka osavõtjad.

No comments:

Post a Comment