Monday, September 13, 2010

13.september

Täna oli praktika kaitsmine, mis läks meil väga hästi, kuna Maris oli nii tubli ja organiseeris kõik ilusti ära, kes millest räägib ja millal. Mu meelest oli meie esitlus väga hea ning sujuv. :) Hinnete kohta täpselt öelda ei oska, aga pidid viied olema vast.

Lõunat saime kuskil 10minutit, see oli selline kiirsöömine, sest kõhud olid tühjad ja tund tuli peale kohe. Täna oli siis ka 2 rohumaaviljelust. Rääkisime jälle mullast, mulla lõimisest, sõrmeproovist(mulla testimise viis), sapropeelist ja paljust muust huvitavast. Kes sõnadest aru ei saanud, küsige julgelt, ma ei hammusta. ;)

Kui tund läbi sai, jõudsin koju ja hakkasin peagi pakkima vajalikke asju, et ühikasse minna. Anneli tuli mulle appi asju vedama. Muidugi siia jõudes avastasin, et palju asju puudu. Kuidagi harjumatu olla siin.. Korteri mugavustega ära harjunud. (a)

Varsti läksimegi tallipraktikale, kus me esiteks viisime Vasco ja Cardinali välja. Peale seda läksime õpilaste talli, kus panime hobustele veed ja heina valmis ja tõime sisse Laguna ja Breezer´i, Believe´i ja Regati ning Bermuda. Regatt on vahva varss, mõnules kui teda sügasin. Believe oli ka sõbralik, aga Bermuda kartis natuke. Lõpuks aga julges ka minu järgi tulla. Käisin ka Bassiirat silitamas, ta oli väga sõbralik, aga see Fifty varss.. Better tuli ja hammustas mind kohe. Pärast oli juba enamvähem, hoidsin ta nina endast eemale lihtsalt. Jõudsime siis teisse talli tagasi ja tassisime veeämbrid boksidesse, sest selle veesüsteemiga pidi mingi jama olema ja vett ei tulund eriti. Saime ka bokse teha ja siis tõime 3 trakeenimära sisse ja hakkasime söötma. Pühkisime ka talli põranda ja oligi kõik.

Täitsa mõnus ja rahulik päev üldiselt. Ja täna siis selle kooliaasta esimene ja viimane öö ühikas :P
Vot

No comments:

Post a Comment