Thursday, September 9, 2010

8.september

Tänase päeva sebisime koolist vabaks endale, et saaks Liivakule minna. Seal toimus Fei World Dressage Challenge. Sõitsime kolme autoga sinna, mina olin teejuht esimeses(Grete) autos. Peagi jõudsime kohale ja näitasin natuke kohta neile. Läksime kohe alla talli, et Marist leida, aga teda me veel ei näinud. Silma jäi kõigile muidugi meie suurim hobune- Leopold. Paljud ikka imestasid, kui suur ta on. :) Uskuge mind, seljas istuda on veel kõrgem ja jubedam.

Peagi leidsime Marise, imetlesime teda ja Leiat ja jälgisime vet. kontrolli. Vahepeal tervitasime Annega ja vaatasime jälle ringi. Käisime varssasid ka vaatamas. Parma varsal, Raffaellol, oli mulgu nöör ümber kaela, aga õnneks oli see lihtsalt tal ümber ja ma sain selle ruttu kätte.

Mina täna olin siis taas Piretil abiks sekretariaadis. Alguses oli palju sagimist, aga peagi asi rahunes ja saime asjad paika kiiresti. Lugesin protokolli hindeid ette, kirjutasin välja tulemused ja printisin ka tulemused. Sättisin protokollid ka korda ilusti. See töö meeldib mulle. Isegi väga. Sõitu väga jälgida ei saanud, lõpus läks asi aga rahulikumaks ja siis käisin ikka väljas.

Väga tore väljasõit oli ja Gretega arutasime, et võiks veel ikka käia erinevates tallides jne. Eelmine aasta ei teinud me pm midagi koos.

Tagasisõit oli väga unelev.

Aga teinekord jälle!

No comments:

Post a Comment