Wednesday, September 8, 2010

6.september

Majandus, majandus, majandus ja majandus.. Nii palju tunde majandust oli kohe esmaspäeva hommikul. Oeh, see on tegelikult väga huvitav, aga mulle tundub, et õpetaja teeb asja keeruliseks veidi. Muidugi on hea see, et peab ise palju mõtlema ja veel koguaeg mõtlema, muidu jääd maha ja ei saa midagi aru enam. Ülesanded, mida tegema peame, on ka huvitavad, aga õpetaja võiks rohkem seletada, mida ta meilt ootab..

Inglise keelt annab meile nüüd Kati. Me jagasime õpilased kolme gruppi- nõrgemad, keskmised ja tugevad ja vastavalt sellele saime raamatud ja tegime lugemistööd(endi ette ja pärast teistele).

Tulid ka uued hobused- 2 trakeeni ja üks tori-trakeen. 1 trakeen on nimega Akira ja teine Anessa ning selle ristandi nime ei tea praegu.

Ja tänane päev taas läbi..

No comments:

Post a Comment