Vahepeal on siis tallipraktikat olnud.. Ja noorhobust palju. Noorhobuse tunnid on mul hästi läinud ja need on mind palju motiveerinud hobustega edasi tegelema- eriti meeldivad praegu noored ja probleemsemad hobused.
Bermudaga on nii ja naa. Nagu öeldakse, siis päevad polegi vennad. Iga päev temaga ongi selline. Alati on midagi positiivset, aga on ka mingi tagasilöök. Positiivne on olnud paar korda see, et ta tõstab jalga juba ise ja ma võin selle vabalt võtta ja hoida. Negatiivne on see, et ta vahest lihtsalt äkki nagu ehmataks vms ja siis kui ta mul seal talli vahel on kinni seotud, siis tekib tirimispaanika. Head, et koos seintega minema ei läinud.. Õnneks rahunes mu häälega maha ja kõik oli ok jälle. Muidu on ta väga tubli olnud ja ma jõhkralt tahaks teda endale! Päriseks! Nii tore oleks temaga vaikselt nokitseda. Ta on rohkem selline ühe inimese hobune..
Poledraga olen teinud ohjamist ja topeltkordet ja siis seljas käinud. Eile tegime juba pikemalt traavi, ikka mitu ringi poole maneeži suuruses. Täitsa vahva oli, tahtis natuke aint ära vajuda, aga saime väga ilusti hakkama ja ma olen Polkaga nii rahul :) Täna ka tegin ohjamist ja topeltkordet ja ta on nii tubli mul :) Käisime jubedates maneežinurkades ja saime koos tema hirmust natuke üle juba. Ta näeb nii ilus välja ja kui veel ratsanik ka seal seljas on- no nii ilus annab olla! Meie koostöö sujub ka hästi ja ma olen rahul :) Tegime täna ka natuke sõitu lõpupoole.
Täna sain ka Lanceiga sõita proovida. Alguses tegin sammu Anneli käekõrval ja siis lahtiselt ja tegime traavi ka. Nii vahva samm tal ja mõnus traav. Mulle väga meeldivad sellised nö "lennutavad" hobused ja Lance on üks nende seast. Lance on muideks Kati hobune ja kuna Kati läheb oma kooli tõttu mõneks ajaks eemale, siis on tal vaja kedagi, kes tema hobusega tegeleks ja ta palus mind seda tegema. Täna siis tegingi nö proovisõitu ja mulle tundus, et me saime hästi hakkama. :) Eks me räägime veel, aga Lance on vahva poiss!
Olge mõnnad, ma üritan ka hakkama saada siin ;)
Hei, kirjuta ikka, kui aega leiad. Nii tore on lugeda, mis Säreveres toimub, kui meid ei ole. :)
ReplyDeleteOkei, eks ma püüan :)
ReplyDelete