Räägin siis tänasest päevast. Päev algas Ulvi tundidega- taastootmine. Kohe kui Ulvi klassi jõudis, ütles, et teeme natuke praktikat ja siis tuleme mära edasi õppima. Läksime talli ja vaatasime Pepsi haava üle, mis tal sabajuurel oli. See on selline tihke piirkond, õmblust see ei vajanud ja Ulvi lasi rohelist peale. Siis toodi Lennu ja Cardinal sisse. Lennu oli oma rinna eest ära lõhkunud paar nädalat tagasi ja nüüd võttis Ulvi niidid välja ja nahajupi, mis pidigi ära tulema, sest ta haav oli nagu kolmnurga kujuga ja selles nahajupis vereringe puudus. Siis võtsime Lennu hambad ette. Ulvi raspeldas ja õpetas meid ning pakkus meile ka proovida. Raul ja mina olime ainukesed, kes proovida tahtsid. Alguses tundus päris jube, ei saanud nagu sellele eriti pihta, et kas läksid hambad nüüd sinna raspli soonde või ei. Igaljuhul jälle midagi täiesti uut, mida ennem proovida pole saanud. :)
Siis tegi Ulvi Cardinali hambad ära ja saime klassi tagasi minna. Tuletasime siis meelde varasemalt õpitut ja vaatasime edasi mära suguorganeid/nende talitlemist(innad, hormoonid jne). Rääkisime ka hobuste puberteedist. Ei jõua järgmist tundi ära oodata, nii huvitav on!
Kell kukkus 11:20 ja peagi sai tund läbi ja rohkem meie grupil tunde polnudki. Käisime viisime Anneliga asjad ühikasse ja läksime jalutasime Türile. Tegime pilte ja rääkisime elust.. Käisime vaatasime ka, kus autokool asub ja see jäi juba kaugelt silma- pm on kohe Konsumi kõrval. Läksime ostsime süüa ka ja jalutasime koju tagasi. Nüüd puhkame ja lõpuks sain netti!!!
No comments:
Post a Comment