Wednesday, March 30, 2011

Poledra

Täna sain siis võimaluse Poledraga tegeleda. Grete sai Lennuga. Kadi andis meile tundi. Hobused vajavad tegelemist, aga meil ju tunnid läbi.. Seega omast vabast ajast saame nendega tegeleda, kui soovi on. :)

Tegin kõigepealt kordet natuke ette, sest ta pole nüüd mõnda aega midagi teinud. Vahepeal läks nii õhku täis ja lausa lendas, tõstis oma kõiki jalgu nii ilusalt ja graatsiliselt.

Selga minemise ajaks jõudis ka Kati. Pani meile torbikud üles ja siis me ratsutasime 8-t. Pärast tegime maneeži keskel suure ringi. Poledra ikka kartis seda tagumist maneeži poolt. Mitu korda traavisime kõveralt sealt mööda. Kord ehmatas oma varju peale. Pani paar korda alt ära ka, aga jätkasime kohe, nagu poleks midagi juhtunud ja Polka rahunes ka tänu sellele maha. Üleminekud olid päris ilusad. Traavi sai ka korralikult teha- sirged ja ringid ja imekombel ei tahtnudki ka ta eriti seisma jääda ja liikus väga ilusti edasi. Mõnus oli endal ka. Ta oli täna nii tubli ikka!

Lennul läks ka hästi ja Maris tegi talle nii ilusad patsid, et me kolmekesi(mina, Grete ja Kati) imetlesime teda. Ehtne sportponi nägi välja ja siis kui ta vahepeal natuke ratsmesse vabatahtlikult tuli- nii ilus! Mu LEND tegi täna galoppi ratsanikuga esimest korda! Grete ja Lend sobivad hästi kokku ja nad said hästi hakkama :)

No comments:

Post a Comment