Thursday, March 31, 2011

Lance

Täna sõitsin Lance'ga. Traav on tal ikka nii mõnus- me nagu lendaks koos. Maneeži teine ots oli natuke hirmus, aga pärast saime päris ilusti sammus ja traavis ning galopis sõita seal.

Tegime traavi mõlemat pidi, siis sõitsime üle lattide traavis, mõlemat pidi. Tegime ringe ja üleminekuid. Ma harjutasin temaga siis palju ka poolistakut. Jalused pidi ikka päris lühikeseks panema, nii harjumatu oli sõita. Alguses ma mõtlesin, et on ikka lühikesed jalused, aga kui poolistaku võtsin ja üle lattide tulin, siis sain aru, miks temaga ongi nii lühikesi jaluseid vaja. Väga vetruv oli ja sedasi oli mul endal mugavam sõita.

Lattidest tuli päris ilusti üle, vahel oli natuke kohmakas, aga tema liikumine on hea ja mulle õudsalt meeldib.

Tulime ka väikest risti traavis. Alguses tegime C-st ringi ette ja siis torbikute vahelt läksime takistusele peale(abilatt ka). Ja nüüd galopi aeg..

Galopile oli natuke raske saada, eriti kui mul jalused olid nii lühikesed. Pole ise harjunud, aga Lance oli tubli. Tegime siis poolistakus galoppi. Tulime ka üle väikse risti. Kõigepealt paremast jalast. Ühe korra jäi natuke kaugele ja siis ta tegi päris kenakese hüppe ja teine kord tegi lihtsalt väga ilusa hüppe. Rist oli jumala madal,(umbes 30 cm) aga ta tegi nii ilusaid hüppeid. Väga hea tehnika tundus olema. :) Endal oli ka väga mõnus ja mugav olla seal. Teisest jalast ka siis 2 hüpet ja oli natuke kohmakas, aga ta meil nooreke ja vaja natuke harjutamist. Mina jäin temaga rahule ja usun, et Kati ka :)

Pean ära mainima, et Lend tegi ratsanikuga koos esimesed hüpped! Vahepeal natuke jonnis, aga pärast jälle tuli ilusti üle ja oli väga tubli poiss! :)

No comments:

Post a Comment